organisasjon

Hver måned gir Ny Tid deg en internasjonal orientering innen områdene frihet (fra kontroll, overvåking), likhet (konflikter, fredsarbeid, kvinnesak) og brorskap (miljø, migrasjon, humanitærhjelp). Vårt kritikkbilag satser på sakprosa og dokumentarfilm (samt fiksjonsfilm, spill og visuell kunst). På nettsiden får du etterhvert mer videojournalistikk og månedlig strømming av dokumentar.

Se abonnement for tegning av årsabonnement på papiravisen, eller abonnement på vår ONLINE+.
Du kan også få kjøpt Ny Tid (59 kr) på 250 utsalgssteder over hele Norge.

 

Screen Shot 2015-05-21 at 11.39.48 Ansvarlig redaktør Truls Lie, truls@nytid.no
Se egen nettside.


Screen Shot 2015-05-21 at 11.42.41 Redaksjonssjef Marte Mesna (489 57 138) marte@nytid.no

Screen Shot 2015-05-21 at 11.56.35 Redaksjonssekretær Tora Ulstrup (481 27 724) tora@nytid.no (kritikk)

FullSizeRender Kommunikasjonssjef Line Fausko på (930 18 855)  line@nytid.no
Abonnement/løssalg: abo@nytid.no  (opplagsansvarlig)

Ansatte journalister:

Carima Tirillsdottir Heinesen, (40592018),  carima@nytid.no

gN6auzEC
 Dag Herbjørnsrud (i permisjon/ferie) dag@nytid.no
 Se også twitter: https://twitter.com/DagHerbjornsrud

 

christine_betten Formgiver Christine Betten (christenebetten@gmail.com)
og Truls Lie


Annonser
annonse@nytid.no / annonse@nytid.no
Kontakt Anbjørg Tovsrud på anbjorg@nytid.no eller Oddvar på oddvar@nytid.no

 

Ny Tid mottar midler fra Norsk kulturråd og Fritt Ord. Ny Tid arbeider etter Redaktørplakaten, Tekstreklameplakaten og Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Den som mener seg urettmessig omtalt, bes kontakte redaksjonen. PFU er et klageorgan oppnevnt av Norsk Presseforbund.

Adresse:
Ny Tid & Orientering AS
Dronningensgate 16
0152 Oslo

Organisasjonsnummer: 995 498 480 MVA.

Følg oss på sosiale medier:
Bli med i Ny Tids Facebook-gruppe:
www.facebook.com/group.php?gid=2314614676
Klikk her for Ny Tids Facebook-side:
https://www.facebook.com/pages/Ny-Tid/223625887650887

Styret i Ny Tid & Orientering AS:
Erland Kiøsterud (styreleder), Rolf Reikvam, Truls Lie, Torild Skard, John Y. Jones og Ingeborg Moa.