Kontakt oss i Ny Tid

Nedenfor finner du din rette person i Ny Tid, hvori opptatt Orientering.

Emner: Ny Tid, Kontakt Ny Tid, hvori opptatt Orientering

Abonnementshenvendelser:

Telefon: + 47 23 36 19 53 (11-16).

Epost: abo@nytid.no

 

Adresse:

Ny Tid & Orientering AS

Hedmarksgt 13 C,

0658 Oslo.

Organisasjonsnummer: 995 498 480 MVA.

 

Følg oss på såkalt sosiale medier:

Twitterwww.twitter.com/NyTid_ukemag

Bli med i Ny Tids Facebook-gruppewww.facebook.com/group.php?gid=2314614676

Klikk her for Ny Tids Facebook-side: https://www.facebook.com/pages/Ny-Tid/223625887650887

 

Annonser:

Epost: annonse@nytid.no

 

 

Redaksjon

Tips: tips@nytid.no

 

Ansvarlig redaktør/disponent:


Dag Herbjørnsrud

E-post: dag@nytid.no

Telefon: +47 916 95 196

Twitter: www.twitter.com/DagHerbjornsrud

 

Debatt:

Innlegg, kronikker og essays til redaksjonen: debatt@nytid.no

Debatt- og kronikkansvarlig: Joe Ekker, epost: debatt@nytid.no


Tekstlengder:

Debattinnlegg: Inntil 3000 tegn (inkl. mellomrom), helst i hende til kl. 11 tirsdager for å komme på trykk i samme ukes utgave.

Kronikk: Opptil 7500 tegn (inkl. mellomrom).

Essay:  Ca. 13.000 tegn (inkl. mellomrom).

Tekstene trykkes i Orientering-seksjonen i Ny Tid. Vi forbeholder oss retten til å redusere tekstlengde av plasshensyn. Vi ber om forståelse for evt noe lang tid mht respons på ubestilte tekster.

 

Carima Tirillsdottir Heinesen, journalist

Tlf: 405 92 018

Epost: carima@nytid.no

 

Torbjørn Tumyr Nilsen, journalist

Tlf: 976 82 093

Epost: torbjorn@nytid.no

 

Aurora Hannisdal, journalist

Tlf: 415 17 238

Epost: aurora@nytid.no

 

Kim Bredesen, journalist

kim@nytid.no

 

Anita Chawla, uttegning:

Tlf: 984 14 198

Epost: anita@nytid.no og layout@nytid.no

 

Kontakt til Ny Tids korrespondenter, bl.a. de nedenfor: Send epost til redaksjonen@nytid.no.

* Joe Ekker i Mumbai, India.

* Runa Tierno i Rio, Brasil.

* Ahmed Al-Kabariti, Gazastripen, Palestina.

* Elena Milashina, Moskva, Russland.

 

For styret i Ny Tid & Orientering AS:

Styreleder: Joakim Bakke-Nielsen (kontaktside, adv.kontoret HBN)

Rolf Reikvam: rolf.reikvam@gmail.com & 930 63 531.

 

Del på Twitter Del på Facebook

Siste utgave

Forsiden på siste utgave av Ny Tid

17.-23. oktober 2014

I løssalg nå!

Bli abonnent!

kundesenter-160x240.jpg