Ansvarlig redaktør: Truls Lie,  truls@nytid.no
Redaksjonssekretærer: Marte Mesna (489 57 138) marte@nytid.no
og Tora Ulstrup (481 27 724) tora@nytid.no (film/kritikk)

Abonnement:  Se abo-side
(+47) 450 20 044 (evt telefonsvarer).
Epost: abo@nytid.no

Adresse:
Ny Tid & Orientering AS
Dronningensgate 16
0152 Oslo

Organisasjonsnummer: 995 498 480 MVA.

Følg oss på sosiale medier:

Bli med i Ny Tids Facebook-gruppe: www.facebook.com/group.php?gid=2314614676
Klikk her for Ny Tids Facebook-side: https://www.facebook.com/pages/Ny-Tid/223625887650887

Annonser: annonse@nytid.no nicolai@nytid.no
Kontakt markedssjef Nicolai Moland på 978 70 927 (og løssalg)

Abonnement: abo@nytid.no  line@nytid.no
Kontakt evt kommunikasjonssjef Line Fausko på 930 18 855

Debatt, innlegg, kronikk til redaksjonen: debatt@nytid.no
Ansvarlig: Marte Mesna (489 57 138)

Tekstlengder:
Debattinnlegg: Inntil 3000 tegn (inkl. mellomrom),
i hende til kl. 9 mandager for å komme på trykk i samme ukes utgave.
Kronikk: Opptil 8000 tegn (inkl. mellomrom).
(Essay:  Ca. 13.000 tegn inkl. mellomrom).

Tekstene trykkes på debatt og kommentarsidene i Ny Tid. Vi forbeholder oss retten til å redusere tekstlengde av plasshensyn. Vi ber om forståelse for evt noe lang tid mht respons på ubestilte tekster.

 

Carima Tirillsdottir Heinesen, journalist
Tlf: 405 92 018
Epost: carima@nytid.no

Torbjørn Tumyr Nilsen, journalist (permisjon)
Tlf: 976 82 093
Epost: torbjorn@nytid.no

Aurora Hannisdal, journalist
Tlf: 415 17 238
Epost: aurora@nytid.no

Peder Østebø, journalist
Epost: peder@nytid.no

 

For styret i Ny Tid & Orientering AS:
Styreleder: Erland Kiøsterud